Przeskocz do treści

Ilość domów budowanych na przedmieściach Łodzi stale rośnie. Przejeżdżając ulicami miasta, można zauważyć place budowy w różnych stadiach postępu. Polskie Centrum Dachowe skupia się na jednym z najważniejszych etapów stawiania domu – zadaszeniu. Do wymaganych cech zadaszenia należy wytrzymałość czy odporność na uszkodzenia mechaniczne. Pokrycie dachowe musi stanowić doskonałą izolację przed wodą, chłodem i nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Dla klientów z miasta Łódź i jego okolic przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów, wśród których znajduje się prawdziwy fenomen na współczesnym rynku – produkty Icopal.

Icopal – dla tych, którzy cenią nową technologię. Poznaj jedną z topowych marek

Technologia stale idzie do przodu – Polskie Centrum Dachowe docenia ten fakt, gdyż właśnie dzięki niej możemy zaprezentować papę termozgrzewalną Icopal. Produkt nowej generacji służy do zabezpieczania dachów; pozwala na skrócenie czasu pracy aż o 30%, zaś samo obcowanie z produktem jest proste i komfortowe. Papy do dachów wzmacniają szczelność i trwałość warstwy hydroizolacyjnej, a także pozwalają na zachowanie jej ciągłości – wszystko za sprawą specjalnych zabezpieczeń chroniących przed uszkodzeniami. Produkty firmy BMI Icopal plasują się na wysokiej pozycji w rankingach sporządzanych przez ekspertów w kwestii pokryć dachowych, a sama marka jest obecnie liderem na rynku. Polskie Centrum Dachowe oferuje swoim Klientom to, co najlepsze – pokrycie Icopal w naszej ofercie jest tego dowodem.

Materiały w atrakcyjnej cenie – zobacz, co zyskasz dzięki zastosowaniu papy Icopal

Lekki i prosty w użyciu materiał posiada wiele plusów, do których z pewnością zaliczyć można elastyczność. Dzięki niej, papa znajduje zastosowanie na wielu dachach, niezależnie od ich kształtu czy stopnia nachylenia. Dla osób, które chcą cieszyć się doskonale skonstruowanym zadaszeniem, szczególnie polecamy papy modyfikowane – nie wymagają one prac konserwacyjnych i wolno się starzeją, co pozwala na oszczędność pieniędzy. W sklepie PCD oferujemy papy termozgrzewalne od prawdziwych liderów na rynku produkcji pokryć dachowych. Każdy nasz produkt to połączenie jakości z atrakcyjną ceną, a w razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci chętnie służą doradztwem i pomocą. Działamy nie tylko na terenie miasta Łódź, lecz również w jego okolicach – każdy budujący zadaszenie ma więc możliwość skorzystania z naszej oferty. Polskie Centrum Dachowe to firma z tradycją, której celem jest dystrybucja produktów wysokiej klasy. Wybierz nasze produkty i pożegnaj się z corocznymi pracami naprawczymi na dachu.