Przeskocz do treści

Gont bitumiczny Łódź

W wielkich miastach rośnie zainteresowanie ekstrawaganckimi domostwami, odbiegającymi swoim stylem od reszty budynków. Wskaźnik urbanizacji w mieście Łódź jest stale wysoki – ciężko jest więc od razu trafić w dekoracyjne sedno. Dach uznawany jest nie tylko za ochronę domu, lecz również element estetyczny. Podkreśla styl wykonania budynku i stanowi swoistą wisienkę na torcie całego przedsięwzięcia, jakim jest budowa. Polskie Centrum Dachowe prezentuje jedno z najciekawszych form wśród pokryć dachowych, jakim jest gont bitumiczny określany przez wielu mianem imitacji dachówki. Jego budowa zbliżona jest do papy termozgrzewalnej, a w skład gontu wchodzi rdzeń z włókna szklanego i wierzchniej nawierzchni wzbogaconej o posypkę mineralną.


Łódź

Wszystkie zalety w pigułce – czym wyróżniają się oferowane przez nas gonty bitumiczne?

Wszystkie nasze materiały dachowe są wyprodukowane przez obecnych liderów na rynku pokryć dachowych. Polskie Centrum Dachowe dysponuje kilkunastoma modelami gontów o precyzyjnych kształtach i ciekawych odmianach kolorystycznych. Każdy nasz gont bitumiczny montuje się szybko i łatwo, głównie ze względu na jego lekkość i zdolność samoklejenia – dodatkowo cały ten proces nie wymaga używania specjalistycznych narzędzi i można go wykonać samodzielnie. Dodatkowo gonty bitumiczne z łatwością dostosowują się do nawet najbardziej skomplikowanych zadaszeń; ich ogromną zaletą jest elastyczność, nawet w przypadku montażu na załamaniach dachu. Łódź uznawana jest za niezwykłe miasto – jeżeli chcesz, by twój dom również otrzymał ten tytuł, to pokrycie dachowe wykonane z gontu bitumicznego zdecydowanie pomoże się wyróżnić. Prawidłowo zamontowany gont jest bardzo szczelny i nie wymaga specjalnych prac konserwacyjnych.

Stawiamy na satysfakcję naszych Klientów. Idea firmy zawarta w jej ofercie

Od wielu lat funkcjonujemy w Polsce jako jeden z liderów w kategorii dystrybutorów materiałów dachowych. Każda wychodząca od nas paczka jest solidnie zabezpieczona, aby podczas trasy jej zawartość nie uległa zniszczeniu. Błyskawicznie reagujemy na rozwój rynku, stale poszerzając ofertę o spore ilości akcesoriów niezbędnych do wykańczania robót dachowych. Nasze produkty, niezależnie czy są to gonty bitumiczne czy może okna dachowe, są dopracowane pod każdym względem i reprezentują nasz stosunek do sprzedaży z szacunkiem do Klienta. Stale jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Kupując produkt z naszego sklepu, możesz liczyć na fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży; stale podnosimy swoje kwalifikacje, by każdy nasz Klient był zadowolony z pomocy, jaką oferujemy.

Produkty: