Przeskocz do treści

Membrana dachowa Łódź

W przypadku większości pokryć dachowych wymagane jest założenie pod więźbą dachową membrany. Zalecenia te występują najczęściej w przypadku budynków mieszkalnych, na których dachach układa się blachodachówkę, blachę trapezową czy dachówkę. Zadaniem membrany dachowej jest odpowiednie odprowadzanie wilgoci – gromadząca się w warstwie izolacyjnej para za pośrednictwem folii jest przepuszczalna na zewnątrz. Szukasz membrany na swój dach? Odwiedź Polskie Centrum Dachowe. Oferujemy fachowe doradztwo i wysokiej klasy produkty na terenie miasta Łódź i jego okolic. Jako główny cel obraliśmy sobie zapewnienie naszym Klientom dostępu do materiałów produkowanych przez światowych liderów na rynku – wszystko to w atrakcyjnej cenie.


Łódź

Membranę dachową znajdziesz w ofercie Polskiego Centrum Dachowego. Dowiedz się, czym cechują się nasze produkty

Nasze membrany dachowe to materiały wielowarstwowe składające się z włókniny poliestrowej lub polipropylenowej. Łączą się one z zewnętrzną warstwą mikroporowatego filmu funkcyjnego, a ich trwałość bezpośrednio związana jest z ciężarem właściwym (gramaturą). Im membrana dachowa jest grubsza, tym analogicznie jest trwalsza. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów membran, dzięki czemu każdy z naszych Klientów może wybrać produkt spełniający jego wymagania. Należy jednak pamiętać o tym, aby w przypadku membran mierzyć wyżej niż obecnie przyjęte normy co do wytrzymałości słupów wody. W przypadku trudności podjęcia decyzji, przedstawiciele naszej firmy są zawsze do dyspozycji. Każda membrana dachowa jest paroprzepuszczalna i odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu produkt ten oznacza się wysoką żywotnością. Membrana dachowa skutecznie chroni przed przedostawaniem się wilgoci i tym samym rozwojowi grzybów czy pleśni na poddaszu.

Polskie Centrum Dachowe do dyspozycji wszystkich łodzian. Tworzymy dla firm i osób prywatnych

Oferta Polskiego Centrum Dachowego została przygotowana w dwóch odsłonach – dla właścicieli firm lub osób prywatnych, które planują budowę dachu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze produkty, takie jak opisywana wyżej membrana dachowa. Blisko związani z branżą budowlaną, realizujemy wiele projektów, które można zobaczyć u nas w zakładce „realizacje”. Na tle innych wyróżnia nas charyzma i stawianie nie na ilość, lecz jakość naszych produktów – sprzedajemy materiały wyprodukowane przez najlepsze firmy na świecie, zajmujące pierwsze miejsca w rankingach producentów materiałów przeznacoznych do budowy dachów. Nie musisz dokonywać zakupu w sieci – czekamy na Ciebie także w sklepie stacjonarnym.

Produkty: