Przeskocz do treści

Papa Łódź

Jeżeli budujesz się w Łodzi i poszukujesz dobrych materiałów w przystępnej cenie, doskonale trafiłeś. Polskie Centrum Dachowe to jeden z największych dystrybutorów pokryć i akcesoriów dachowych w kraju; wieloletnie doświadczenie i lojalność w stosunku do naszych Klientów sprawiła, że obecnie jesteśmy ekspertami w branży. Dach bez pokrycia to nie dach, lecz szkielet – nasza papa dachowa zmieni jego oblicze. Ten materiał izolacyjny na przestrzeni lat przeszedł wiele metamorfoz, w efekcie czego dziś otrzymujemy produkty wysokiej klasy, bez niegdyś uciążliwych wad. Papa dachowa dostępna w Polskim Centrum Dachowym to doskonałe wyjście dla osób, którym zależy na solidnym dachu za stosunkowo niewielkie pieniądze. Udowadniamy, że jest to możliwe!


Łódź

W PCD do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dla kogo papa dachowa?

Papę dachową najczęściej stosuje się na dachach płaskich, których kąt nachylenia nie przekracza 20-25%. Nowoczesna odsłona papy, jaką jest papa termozgrzewalna. Bitumiczna papa w roli pokrycia dachowego to przede wszystkim niskie koszta – materiał ten jest tańszy niż blacha, dachówka czy gonty. Ponadto papa doskonale sprawdzi się w roli podkładu wyrównującego, na którym umieścić można wcześniej wspominane, nieco droższe pokrycie dachowe; w tym przypadku szczególnie polecamy dobrać kolor papy do późniejszej okładziny, tym samym zapobiegając nieestetycznym prześwitom. Papa, którą posiadamy w swoim asortymencie, produkowana jest przez marki cieszące się popularnością na całym świecie. Materiał dachowy wyróżnia się łatwością w montażu, a także doskonałą izolacją wodną. Kładąc ją na swoim dachu zmniejszasz ryzyko przedostania się wilgoci do budynku na wiele lat. Papa dachowa nie wymaga specjalnych metod konserwacji – wystarczy co jakiś czas sprawdzać jej stan i na bieżąco usuwać uszkodzenia mogące powstać w trakcie prac na dachu.

Oferta pap dachowych przeznaczona dla Klientów Polskiego Centrum Dachowego

Papa niejedno ma przeznaczenie – w ofercie naszej hurtowni znaleźć można papy podkładowe, wierzchniego krycia, do krycia jednowarstwowego, a także papy specjalnego przeznaczenia. Każdy rodzaj różni się od siebie przeznaczeniem czy miejscem, w którym kładzie się materiał, jednak wszystkie papy w Polskim Centrum Dachowym mają kilka cech wspólnych. Mianowicie zostały opracowane w oparciu o nowoczesną technologię, są pozbawione wad starszych wersji, dostępne są w atrakcyjnej cenie – zarówno wirtualnie, jak i stacjonarnie. Łódź to jedno z miast, w którym znajduje się nasz oddział. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych papach dachowych, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub twarzą w twarz – niezależnie od formy kontaktu, nasi eksperci posłużą radą i pomocą.

Produkty: